TI, Brzytwa 6/8 188 Rączka z kości bawoła, MOUETTE, Francuskie czoło

TI A-SING-6/8-188-OS

Nowy produkt

Wyjątkowo piękna brzytwa Thiers Issarda o rozmiarze 6/8 zakończona francuskim czołem. Ostrze wykonane z najwyższej jakości stali Carbonsong C135, polerowane na lustro. Na ostrzu zasteżony znak Thiers Issarda Mouette przedstawiający latarnię morską oraz napis Hollow Ground, Best Silver Steel. Logo pokryte 24-karatowym złotem. Przepiękna rączka wykonana z polerowanej kości bawoła dopełnia całości i podkreśla kunszt manufaktury Thiers Issard.

Więcej szczegółów

Produkt na zamówienie

1 299,00 zł brutto

Opis

Materiał uchwytu Kość bawoła
Kolor uchwytu Biały/Krem/Beż/Kość słoniowa
Stal wysokowęglowa C135
Szerokość ostrza 6/8
Wklęsłość 1/1
Logo na ostrzu MOUETTE
Czoło brzytwy Francuskie

Więcej informacji

Wyjątkowo piękna brzytwa Thiers Issarda o rozmiarze 6/8 zakończona francuskim czołem. Ostrze wykonane z najwyższej jakości stali Carbonsong C135, polerowane na lustro. Na ostrzu zasteżony znak Thiers Issarda Mouette przedstawiający latarnię morską oraz napis Hollow Ground, Best Silver Steel. Logo pokryte 24-karatowym złotem. Przepiękna rączka wykonana z polerowanej kości bawoła dopełnia całości i podkreśla kunszt manufaktury Thiers Issard.

Akcesoria widoczne na zdjęciu do zakupienia osobno.

Opinie

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: